Postaw na duże wydruki

Postaw na duże wydruki

Jeżdżąc praktycznie każdym rodzajem dróg można natknąć się na wielkie banery reklamujące różne usługi lub towary. Taka forma reklamy jest dość skuteczna, co pokazują zresztą badania marketingowe. Jednak trzeba też wiedzieć, że powinno się przygotować na skompletowanie budżetu, ponieważ nie jest to też reklama tania.

Przede wszystkim więc będzie nam potrzebna drukarnia wielkoformatowa. Jeśli planuje się przeprowadzić bardzo dużą kampanię przydrożną, można liczyć na całkiem pokaźne rabaty w tym miejscu.

Drukarnia wielkoformatowa będzie pewnie wtedy chciała utrzymać klienta przy sobie i raczej nie wypuszczać go do innej firmy podobnego rodzaju. Druga ważna kwestia to załatwienie tablic.

Całkiem spora tablica kilkumetrowych wymiarów może na ważnej drodze w dużym mieście lub w jego pobliżu kosztować piętnaście, może dwadzieścia złotych netto za dzień. Nie jest to jakoś szczególnie dużo, ale jeśli pomnoży się tę ilość razy na przykład sto tablic, to koszty całej kampanii już mogą urosnąć.

A może jakaś tania drukarnia?

Dlatego też, gdy drukarnia wielkoformatowa będzie załatwiona, trzeba się skupić na kolejnym aspekcie sprawy, czyli znaleźć sobie taką firmę, która będzie mogła wynająć całkiem sporo tablic i wtedy też będzie można poszukać rabatów.

Jeśli drukarnia wielkiego formatu przygotuje bardzo ładny wzór, może to być bardzo dobra reklama. Podstawowy warunek to jest taki, aby właśnie wydruki wielkiego formatu mogły przyciągać uwagę potencjalnego klienta. Wtedy pewnie reklama ta przełoży się na nasz większy dochód.