Nietypowe T-shirty dla mężczyzn

oj tam

T-shirty od zawsze były podstawą nieformalnego, męskiego ubioru. Czy to zwykły Basic, czy bluzka z nadrukiem – potrafią skutecznie wyróżnić się na ulicy i wyrazić dany styl. Mają to do siebie, że pasują do wszystkiego, a niektóre z nich nawet do stylizacji biurowych lub formalnych. Są ponadczasowe i nietrudno wykreować z nimi swój styl.

Zwykły basic

Pomimo tego, że zwykły t-shirt bez wzoru na pierwszy rzut oka nie ma nic szczególnego w sobie, może on być jednak świetnym uzupełnieniem szafy. Wpasuje się w codzienne ubiory, bądź luźne biurowe stylizacje do marynarki. Kolor dodaje im charakteru, a wycięcia w postaci litery „V” przy kołnierzu nadają luźnego charakteru.

Z napisami

Koszulki z napisami są śmieszne oraz potrafią bardzo dobrze wyróżniać na ulicy. Widniejące na t-shirtach cytaty pozwalają na wyrażenie tego co się myśli lub z czym ktoś się zgadza. Nieraz są to sentencje z ulubionych filmów, czy stwierdzenia, które wywołują uśmiech na twarzy. Gdy dodamy do tego fajną grafikę to mamy pewność, że takakoszulka będzie wpadać w oko!

t-shirt meski z nadrukiem
Nadruki

Coraz częściej widzimy na ulicach koszulki z nadrukami, które wyglądają bardzo realistycznie. Mogą to być nadrukowane przedmioty, czy zdjęcia. Bardzo popularne są koszulki przypominające stroje super bohaterów! Takie koszulki mogą być idealne na letnie treningi na dworze, a także na siłowni. Oprócz tych realistycznych, możemy także znaleźć nadruki z grafikami w najróżniejsze motywy. W takich wersjach, na pierwszym planie zawsze jest kolor!

Tank top

Luźne, bez rękawów i przewiewne. Są idealne na ciepłe lato, ale pasują też dobrze do wiosennych stylizacji. To zdecydowanie bardziej model koszulki na wyjście na miasto niż opcję stroju do biura, gdzie nie obowiązuje oficjalny dress code. Tego typu koszulki mogą być też dobrą opcją na treningi na siłowni lub do biegania.

Koszulki występują w najróżniejszych formach, a także można je ubrać na każdą okazję. Czy to luźny, zwykły t-shirt, czy dopasowana koszulka z nadrukiem lub śmiesznym napisem – każdy znajdzie coś dla siebie. Koszulki pozwalają na łatwiejsze wyrażanie siebie i wyróżnienie się wśród tłumu.